Witaj!

Miło, że jesteś! Mam na imię Kasia. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch cudownych dziewczynek, z którymi każdego dnia odkrywam świat na nowo. Z zawodu jestem pedagogiem oraz nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pracowałam przez 8 lat w przedszkolu. Fotografia natomiast zawsze zajmowała ważne miejsce w moim życiu. Nadszedł taki moment, że zdjęcia robione do szuflady i na portale społecznościowe przestały mi wystarczać. To pasja sprawiła, że zupełnie świadomie przewróciłam swoje dotychczasowe życie do góry nogami, by móc robić to co kocham najbardziej – zdjęcia! Nawet nie pamiętam, w którym momencie fotografia stała się moim sposobem na życie, ucieczką od szarej codzienności, która przez pryzmat aparatu wcale już taka szara nie jest! W ciągu dnia robimy tyle rzeczy naraz, że nie dostrzegamy tego co proste i zarazem najcenniejsze. W fotografii szukam emocji, minimalizmu i ponadczasowości. To co naturalne i prawdziwe jest najpiękniejsze! I taka właśnie jest moja fotografia – autentyczna. Zanim zaczniemy robić zdjęcia – poznamy się! Wasz komfort jest dla mnie priorytetem! Pozwolę Wam być sobą! Z przyjemnością „zatrzymam” dla Was czas, tak by zdjęcia, które dla Was przygotuję wywoływały uśmiech na Waszych twarzach i przypominały Wam, że macie to co najcenniejsze – siebie nawzajem!

Wykonuję głównie fotografię LIFESTYLE – naturalną fotografię noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, rodzinną oraz ciążową w Waszych domach oraz w plenerze.

Z przyjemnością przygotuję dla Was reportaż z chrzcin, urodzin, komunii oraz innych uroczystości rodzinnych.

Na Wasze życzenie zrealizuję sesję indywidualną, w parach (narzeczeńskie, małżeńskie), wizerunkową lub inną – zapraszam do kontaktu!

1. O mnie zniejszone